Nasıl Gönüllü Oluruz

İYİLİK PAHALI BİRŞEY DEĞİLDİR!

Bizler KELEBEK ÇOCUKLAR DERNEĞİ olarak bizlere ulaşan ailelerimize maddi yardım yapmıyoruz.

Kelebek çocuklarımızın hayatları boyunca kullanması gereken ve birçok ailenin almakta maddi anlamda zorlandığı, bazılarının hiç ulaşamadığı ürünleri siz yardımseverlerin resmi hesap numaramıza yapmış olduğu bağışlarla toplu alım yapıyor, ailelerimize bunları adil şekilde dağıtıyoruz.

Bu ürünlerin çoğu tıbbi ürünler. Yürüyemeyen hastalarımızın akülü arabalarının alımını gerçekleştiriyoruz, ev şartları perişan halde olan ailelerin yaşam şartlarını değiştirmek ve hastalarımızın daha hijyenik ortamda bakımının yapılmasını sağlamak için gerekli alımları bu bağışlarla yapıyoruz.

Bazen de minik kelebeklerimizin en çok istediği, hayal ettiği tablet veya dokunmatik ekranlı telefonlarını alıyor onlara birer tebessüm oluyoruz.

Tablet ve telefonların dokunmatik olması gerekmesinin sebebi ise, çoğu kelebek çocuklarımızın elleri kapalı, parmakları yok, yumruk halini almış elleriyle sadece bunları kullanabiliyorlar. Zaten kısıtlı olan hayatlarında onlar için bu elektronik cihazların yeri çok büyük.

Biz KELEBEK ÇOCUKLAR DERNEĞİ olarak onların çok da zor olmayan hayallerini sizlerin de desteğiyle ve bağışlarıyla bu şekilde gerçekleştiriyoruz.

KREDİ KARTINIZLA VEYA BANKA KARTINIZLA GÜVENLİ VE KOLAY BİR ŞEKİLDE BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ!


www.birelinnesivar.com web sitesindeki kampanya sayfamızdan güvenli ve kolay bir şekilde bağış yapabilirsiniz.

KAMPANYA SAYFASINA GÖZ AT


HAVALE / EFT İLE BAĞIŞ YAPMAK İSTERSENİZ IBAN NUMARALARIMIZ AŞAĞIDADIR